Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Në Sao Paulo, skema e Julias një e korruptuar e DA dhe shokut të saj, Henrique avokati gangster Maicom është zbuluar dhe u është derguar Puneve të Brendshme.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.4/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox