Shkarko Aplikacionin ne Version Android

4Got10 : Brajan Barns zgjohet në një shkretëtirë i plagosur dhe nuk mban mend asgjë për veten, i rrethuar nga tetë trupa të vdekur, një fugon me katër milion dollarë dhe një tjetër plot me kokainë…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.8/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Upload.af

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

SpeedVideo

VideoMega

TheVideo