Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Trafikantët e armëve Hjuk dhe Joung-çun janë si vëllezër dhe asgjë s’mund t’i përçajë. Kur ata arritën të largoheshin nga Korea e Veriut lanë pas vëllanë më të vogël të Hjukut, Çulin dhe nënën e cila vdiq në burg. Tre vjet më vonë Çul arrin të shkojë në Korenë e Jugut dhe futet në forcat e policisë. Hjuk do të vihet përballë Çulit kur Joung-çun i kërkon që të bëjnë edhe një punë të fundit…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Bestreams

VideoMega

TheVideo