Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Një dramë romantike që ndodh në Gjermani, pak para Luftës së Parë Botërore mes një gruaje të martuar e cila bie në dashuri me sekretarin e burrit të saj. Të ndarë fillimisht nga detyra dhe pastaj nga lufta, ata zotohen për përkushtim ndaj njëri-tjetrit.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot