Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Hetuesi privat, Methju Skadër, punësohet nga një trafikant droge për të zbuluar se kush e ka rrëmbyer dhe vrarë gruan e tij.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shiko Shkarko

Firedrive (Nuk punon)

Shkarko Direkt 1

Sockshare (Nuk punon)

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecloud

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot