Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Një grup ushtarësh paqeruajtës danezë në Afganistan gjenden ne një përplasje armësh me talebanët e zonës. Gjatë dyluftimit mbeten të vdekur disa civilë dhe për vdekjen e tyre gjykohet si përgjegjës komandanti i ushtarëve, i cili rrezikon dënim të përjetshëm.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Azcloud