Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Një grup i çuditshëm alienësh bëjnë një eksperiment dhe i japin një njeriu të zakonshëm fuqi me të cilat ai mund të bëjë gjithça.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo