Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Dita e Aleksandrit fillon me një çamçakëz të ngjitur në flokë, e ndjekur nga fatkeqësi të tjera. Edhe pse merr simpatinë e familjes së tij dhe fillon të mendojë se gjërat e këqija i ndodhin vetëm atij, nëna, babai, vëllai dhe motra e tij e gjejnë veten duke kaluar gjithashtu një ditë të tmerrshme, të frikshme, të keqe dhe aspak të mirë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt 1

V1 Player

Shkarko Direkt 2

Played

Movreel

Novamov

Uptobox

Videoweed

Filecloud

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot