Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Një polic është në ndjekje të një krimineli të arratisur. Të dy përfundojnë në një shtëpi të braktisur, ku rastësisht përballen me një grabitje diamantesh. Në mënyrë të papritur ata lënë mënjanë ndryshimin dhe mospajtimin ndërmjet tyre duke bashkëpunuar dhe ndaluar grabitësit.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo