Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Historia e vërtetë e lindjes dhe zhvillimit të serialit të famshëm “Doktor Kush” (Doctor Who) të vitit 1963. Filmi flet për regjisorin Sidni Njuman, producenten Veriti Lambert dhe aktorin e famshëm Uilliam Hartnell të cilët i dhanë këtij seriali për fëmijë famën mbarëbotërore.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.4/10

Shiko Shkarko

Firedrive

Shkarko Direkt 1

Sockshare

Shkarko Direkt 2

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Filecoud

Videoweed

NosUpload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Depositfiles

Vidbull

Promptfile

Vidspot