Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Lou sëmuret pas një feste dhe më pas zbulon se është shtatzënë edhe pse ka shumë kohë pa kryer marrëdhënie seksuale. Ajo do të fillojë të mundohet të kujtojë se çfarë ka ndodhur në atë festë.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.7/10

Shiko Shkarko

Vidto

Upfile

Openload

Uptobox

The Videos

FileCloud

Waaw

  Openload