Shkarko Aplikacionin ne Version Android


Aventura epike e Ao, Neatërdalit të fundit, i cili vendos të largohet dhe të udhëtojë nga veriu në jug, kur gruaja e tij, fëmija dhe gjithë fisi i tij vriten. Në udhëtimin e tij të vështirë ai do të takojë Akin e bukur, një grua Homo sapiens, e cila do e pranojë dhe do e dashurojë për atë që është Ao. Tani Ao duhet të mbijetojë dhe të mrojë familjen e tij të re, jo vetëm nga kafshët dhe dukuritë e tjera natyrore, por edhe nga Homo sapienët, të cilët duan që ta vrasin në mënyrë që të zhdukin përgjithmonë Neatërdalët…..

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.4/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox