Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Në një të ardhme të afërt, krimi patrullohet nga një forcë policie e mekanizuar. Çapi, i cili është vjedhur dhe i është dhënë një programim i ri, bëhet roboti i parë me aftësinë për të ndierë dhe për të menduar për veten e tij.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.9/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox