Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Një grup adoleshentësh pa dashje janë bllokuar në afërsi të një muzeu të çuditshëm dylli dhe së shpejti duhet të luftojnë për të mbijetuar dhe për mos tu bërë ekspozita e ardhshme.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox