Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Mei, një vajzë e vogël e cila ka dhuntinë të mbajë mend numrat, ndiqet nga Triadat, mafia Ruse dhe policia e Nju Jorkut. Në ndihmë të saj vjen ish-luftëtari i ringjeve jeta e të cilit u shkatërrua nga gangsterët që ndjekin Mein.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox