Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Biografia e Sarabjit Sing një fermer që jeton në Bhikiwind, Punjab afër kufirit Indi-Pakistan i cili kalon kufirin i dehur.Gjithsesi ai ngatërrohet të jetë spiun Indian dhe i jepet dënimi kapital.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.5/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox