Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Në një dhomë pa dritare në lindje të bregdetit Afrikan, një skocez, Xhejms Mori, mbahet peng i ushtarëve xhihadistë. Mijëra kilometra larg, në detin e Grindlandës, Daniela Flinders përgatitet të zhytet me nëndetëse në fund të oqeanit. Në kufijtë e tyre, kthehen pas në Krishlindjen e vitit të kaluar, ku një takim i rastit në një plazh të Francës u kthye në një romancë intensive dhe të qëndrueshme.

Trailer: Youtube

Shiko Shkarko

VOE

1Fichier

Vudeo

Racaty

Mixdrop

UP

Uqload

7UP