Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Një mister erotik në lidhje me pushtetin dhe seksin, ngatërresë e viktimës dhe dhunuesit, si dhe luftën e një njeriu për të rimarrë veten e tij të humbur.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.5/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox