Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Pas një aksidenti në rrugë, fija midis të gjallëve dhe të vdekurve do të këputet për një nënë, vajzën e saj dhe një të huaj.

Trailer: Youtube

Shiko Shkarko

VOE

1Fichier

Vudeo

Racaty

Mixdrop

UP

Uqload

7UP