Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Asistent i ri i një shkrimtarit bëhet si gur shahu dhe katalizator në shthurjen e familjes së shefit të tij.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.7/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox