Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Regjisori i filmave aksion Ching Siu Tung e bazon këtë fantazi në një legjendë të vjetër kineze për një kultivues Bar-shëruesi, i cili bie në dashuri me një gjarpër  1mijë -vjeçar të bardhë i maskuar si një grua. Jet Li vjen si një magjistar të cilit i duhet të zbulojë identitetin e saj të vërtetë dhe të luftojë për shpirtin e njeriut.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.9/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox