Shkarko Aplikacionin ne Version Android

Historia e një nate kthehet katastrofike për Terezën e cila e gjen veten të tërhequr në një botë egërsie ç’njerëzore. Gjatë gjithë kohës tundohet nga e bukura dhe e pavdekshmja Alison.

Trailer: Youtube

Shiko Shkarko

Mystream

1Fichier

Netu

Uptobox

Vivo

7UP